Vyplacení dluhů a exekucí

Rozlučte se s finančními problémy jednou provždy! Zdarma a nezávazně posoudíme vaši finanční situaci a navrhneme možná řešení. Vyplacením exekucí zastavíte navyšování dluhů o penále a nemalé náklady v exekučním řízení. S půjčkou, která vám vyplatí exekuce až do výše 3 000 000 Kč, můžete zachránit vaši nemovitost před nedobrovolnou dražbou.

CHCI VYPLATIT DLUHY ONLINE  

Jak přežít exekuce bez ztráty majetku

Půjčka na vyplacení exekuce vás sice z dluhu nevytáhne, ale pomůže vám ihned uhradit stávající závazky, které vás mohou dostat do velmi komplikovaných a nepříjemných problémů končící dražbou vašeho majetku. Je to často poslední možnost, jak získat peníze na úhradu pohledávek po splatnosti a minimalizovat tím dopady exekučního řízení.
01

Až o 50 % méně

Díky včasnému dobrovolnému plnění si můžete snížit náklady exekuce a odměnu exekutora o polovinu!
02

Odblokování účtu

Po zaplacení exekuce vám exekutor odblokuje účet v bance a ukončí exekuční srážky ze mzdy.
03

Vše vyřídíme za vás

S exekutory jednáme za vás. Od vyčíslení jednotlivých exekucí až po jejich vyplacení na účet exekutora.
04

Rychlost vyřízení

Na rychlosti záleží! Dluhy a případné exekuce jsme schopni vyplatit do 48 hodin od schválení půjčky.

Spočítejte si, kolik budete splácet

Půjčka na vyplacení dluhů z podnikání vám nabídne úrokovou sazbu od 9,9 % s RPSN od 12,10 % ročně. U konsolidace spotřebitelských půjček je úroková sazba vyšší. Konečnou nabídku vám sdělíme na základě posouzení vaší konkrétní situace.


Proč si vyplatit exekuce u nás

  • S exekutory komunikujeme ihned za vás
  • Vaše pohledávky se snažíme u vašich věřitelů ještě snížit
  • Vyplatíme vám dluhy a exekuce do výše 3 000 000 Kč
  • Podnikatelé můžou konsolidavat své závazky s úrokem od 9,9 % s RPSN od 12,10 %
  • Záznamy v registrech dlužníků a exekuce nejsou důvodem zamítnutí
  • Půjčka se zástavou nemovitosti – vždy zůstáváte majiteli nemovitosti
  • Šetříme váš čas, nikam nejezdíte, my přijedeme za vámi
  • Smlouvy zasíláme dopředu k prostudování

Řešte svou situaci včas

Komunikace je klíč k řešení životních a finančních problémů. Když svou špatnou finanční situaci řešíte včas, dá se exekuci a jejím následkům předejít. V případě, že nezvládáte dál splácet své půjčky, máte několik možností. Pokud máte půjček víc a drtí vás vysoké splátky, je vhodným řešením konsolidace.

Jste-li v situaci, kdy už máte dluhy po splatnosti, nařízené exekuce a hrozí vám ztráta nemovitosti v dražbě, je vhodné popřemýšlet o půjčce na vyplacení exekuce.

„„Čím dříve exekuci zaplatíte, tím více ušetříte“ – tato věta u exekučního řízení platí dvojnásobně.

Do složité situace se může v životě dostat každý a najít co nejrychleji cestu správným směrem nemusí být v danou chvíli tak snadné.

Chcete řešit dluhy a exekuce?

Zanechte na vás kontakt a my se vám ozveme.
CHCI ŘEŠIT EXEKUCE  

Odpovědi na vaše časté dotazy

Do jaké výše mi vyplatíte exekuce?

Finanční závazky jsme schopni vyplatit do 70 % odhadu nemovitosti a zpravidla do maximální výše 3 000 000 Kč.

Jaké dluhy mohu vyplatit?

Nezáleží na tom, jestli exekuce vznikly nezaplacením zdravotního a sociálního pojištění, nedoplatků u Finančního úřadu, nesplacením půjček, úvěrů, hypoték či jiných závazků. Pokud splníte podmínky půjčky, vyplatíme vám dluhy všechny.

Za jak dlouho jste schopni vyplatit exekuce?

Vyplacení exekucí je možné uskutečnit do 5 až 7 pracovních dnů. Doba vyřízení je závislá také na tom, za jak dlouho exekutor vyčíslí výši dluhu včetně příslušenství a také na vaší spolupráci při řešení exekucí.

Exekutor mi chce prodat nemovitost v dražbě, pomůžete mi?

Vše záleží na tom, v jaké výši máte pohledávky. Jestliže se pohybují do 70 % odhadu nemovitosti, můžeme vám poskytnout půjčku na vyplacení exekucí. V případě, že vaše dluhy přesahují hranici 70 % odhadu nemovitosti je situace složitější. Ale i v této situaci se snažíme pro vás najít to nejlepší řešení!

Co se stane, pokud budu mít problémy splácet?

Dostanete-li se během splácení do potíží a nebudete moci splácet půjčku, se kterou byly vyplaceny exekuce, je důležité s námi komunikovat. Společně najdeme řešení, které bude vyhovovat oběma stranám.

Máte zájem o půjčku? Napište nám.
+420

Půjčky poskytujeme pouze se zástavou nemovitostí, která může být i zadlužena exekucí, hypotékou nebo ve vlastnictví jiné osoby.

Společnost NAJFIN CZ s.r.o. tyto osobní údaje zpracovává v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce.
Děkujeme,
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!
5