Americká hypotéka

Klasickou hypotéku můžete využít pouze k financování bydlení, americkou hypotéku můžete využít na vše! Americká hypotéka je v podstatě úvěr jištěný nemovitostí. Má výhodnější úrok a podmínky než klasický úvěr. Díky individuální úrokové sazbě začínající na 7,75 % ročně můžete peníze využít na jakoukoliv investici či konsolidaci svých závazků. Případné záznamy v registrech nejsou důvodem zamítnutí, ovlivní však výši úrokové sazby.

CHCI NEZÁVAZNOU NABÍDKU  

Proč zrovna americkou hypotéku?

Nejlevnější a nejvýhodnější hypotéka se neposuzuje jen podle úrokové sazby, ale také podle dalších parametrů, které s hypotékou souvisejí. Důležitým ukazatelem výhodnosti hypotéky jsou férové podmínky s možností řešení situace, kdy se můžete dostat do nečekaných finančních potíží a nebudete mít na úhradu splátek.
01

Nižší úrok

Americká hypotéka vám nabídne výhodnější úrokovou sazbu díky zajištění úvěru nemovitostí.
02

Až 70 % odhadu

Nejenom výhodná splátka, ale i možnost získat peníze až do výše 70 % odhadní ceny nemovitosti.
03

Expresní čerpání

Čerpat finanční prostředky můžete už druhý den po podpisu a splnění podmínek v úvěrové smlouvě.
04

Když není na splátky

Co dělat, když nemůžete splácet? Zásadní je okamžitě jednat a zavolat nám. Společně najdeme řešení.

Poplatky u americké hypotéky

Nebankovní americká hypotéka nabízí řadu možností, jak ušetřit za poplatky.

Výpis z katastru nemovitostí Zdarma
Vedení americké hypotéky 0,- Kč
Expresní čerpaní Zdarma
Posouzení online žádosti 0,- Kč
Zpracování odhadu nemovitosti Zdarma

Kalkulačka americké hypotéky

Nabídku americké hypotéky s garantovaným konečným úrokem obdržíte po odeslání žádosti. Následně vás budeme kontaktovat a na základě vámi podaných informací vám sdělíme výši měsíční splátky.


Hypotéka na cokoliv

Americkou hypotéku můžete využít i na rozjezd podnikání. Je to možná cesta, jak snadno, rychle a výhodně financovat své podnikatelské aktivity. Oproti klasickým podnikatelským úvěrům má tento typ hypotečního úvěru výhodu v dlouhé době splatnosti a dostupnosti, a to i v případě možných prohřešků ve splácení.

Právě negativní záznamy v registrech jsou častou stopkou v získání potřebných financí. Hypotéku na cokoliv můžete získat i se záznamy v registrech. Počítat však musíte s vyšším úrokem a tím i splátkou.

S americkou hypotékou můžete sloučit také nevýhodné půjčky a úvěry a ušetřit měsíčně na splátkách nemalé peníze. V dnešní době zdražování energie, potravin a „všeho“, je každá ušetřená koruna v domácím rozpočtu jenom vítána.

Máte zájem o americkou hypotéku?

Chcete získat úvěr s výhodnější sazbou a férovými podmínkami?
Zažádejte si nezávazně o kalkulaci hypotéky.
CHCI NEZÁVAZNOU NABÍDKU  

Výhody americké hypotéky

  • S americkou hypotékou si splátky můžete rozložit až na 20 let
  • Máme řešení i pro vás, kteří máte záznamy v registrech
  • Individuální podmínky na míru vašim potřebám
  • Vyřízení online z pohodlí vašeho domova
  • Dle typu hypotéky odhad nemovitosti zdarma
  • Expresní vyřízení a vyplacení finančních prostředků
  • Posouzení a sestavení kalkulace hypotéky zdarma

Co vás u americké hypotéky zajímá?

Jaká je výše úrokové sazby a RPSN?

S dobrou bonitou můžete získat úvěr do výše 5 000 000 Kč s úrokem od 7,75 % a RPSN od 8,88 % ročně. Splátky si můžete rozložit až na 20 let s možností předčasného doplacení.

Jak funguje americká hypotéka?

Americká hypotéka je neúčelový úvěr na cokoliv. Díky možnosti zajištění úvěru nemovitostí získáte výhodnější podmínky a nižší splátku. Do zástavy můžete nabídnout byt, rodinný dům nebo rekreační či komerční objekt.

Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky?

Americkou hypotéku lze vyřídit i do 5 dnů. Doba vyřízení úvěru je přímo závislá na dodání potřebných podkladů z vaší strany. Čím rychleji podklady dodáte, tím rychleji peníze získáte.

Za jakých podmínek mohu získat hypotéku?

Musíte být starší 18 let a mít možnost ručit nemovitostí, která může být i ve vlastnictví jiné osoby. Další podmínkou je příjem, který musí být takový, abyste zvládli hypotéku splácet.

Mám záznamy v registrech, vadí to?

Americkou hypotéku můžete získat i s negativními záznamy v úvěrových registrech dlužníků. Nicméně, případné záznamy v registrech ovlivní výši úrokové sazby a měsíční splátku.

Máte zájem o půjčku? Napište nám.
+420

Půjčky poskytujeme pouze se zástavou nemovitostí, která může být i zadlužena exekucí, hypotékou nebo ve vlastnictví jiné osoby.

Společnost NAJFIN CZ s.r.o. tyto osobní údaje zpracovává v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce.
Děkujeme,
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!
5