Konsolidace půjček

Dostaňte své dluhy pod kontrolu! S konsolidací půjček a úvěrů výrazně odlehčíte svému rodinnému rozpočtu a ušetříte na splátkách i tisíce korun měsíčně. Konsolidace vás sice dluhů nezbaví, ale díky podmínkám a nastavení vám sníží splátky na minimum. A to není vše! S nebankovní konsolidací si můžete sloučit navíc také staré dluhy po splatnosti a exekuce.

CHCI SLOUČIT PŮJČKY  

Co všechno můžete sloučit

S klasickou konsolidací si sloučíte nevýhodné půjčky, kreditní karty, leasingy či kontokorenty. S nebankovní konsolidací si můžete navíc spojit různé pohledávky i po splatnosti a exekuce. Je naprosto jedno, jestli máte finanční závazky u bank, nebankovních institucí či u soukromé osoby. Konsolidovat se zástavou nemovitostí můžete téměř vše.
01

Úrok od 6,9 % ročně

Úrok začíná na 6,9 % s RPSN od 8,62 % ročně. Vaše bonita rozhodne, jakou úrokovou sazbu získáte.
02

Peníze navíc

Sloučíme vám všechny vaše půjčky a pohledávky, snížíme splátky, a ještě můžeme poskytnout peníze navíc.
03

Nižší splátky

Díky nízkému úroku a spojení všech dluhů do jedné půjčky můžete ušetřit měsíčně na splátkách až 50 %.
04

Férové podmínky

Férové podmínky nebankovní konsolidace a seriózní přístup i v případě, že nemáte na zaplacení splátky.

Konsolidace půjček kalkulačka

S konsolidací související s podnikáním můžete získat úvěr s úrokem již od 6,9 % a RPSN od 8,62 % ročně. U klasické nebankovní konsolidace je úroková sazba vyšší. Výše splátky se odvíjí na základě vaší bonity. Posouzení je zdarma.


Nebankovní konsolidace

"když vás banky odmítnou!“

I když se snažíte sebevíc, může se stát, že splátky půjček vám začnou přerůstat přes hlavu. Je hodně cest, které dovedou člověka do finančních problémů končících exekučním řízením a ztrátou majetku v nedobrovolné dražbě.

Počet lidí, kteří se dostali do nepříznivé finanční situace neustále přibývá, a to nejen z důvodu pandemie, ale aktuálně i kvůli vysoké inflaci, která připraví téměř každou domácnost o podstatnou část příjmů.

Pomoci vám v této situaci může právě nebankovní konsolidace se zástavou nemovitostí! Díky konsolidaci můžete odlehčit svému rodinnému rozpočtu a ušetřit na splátkách nemalé peníze.

Jde o dlouhodobé výhodné finanční řešení, kde místo více půjček a dalších pohledávek platíte pouze jednu levnější.

Konsolidace se zástavou nemovitostí

S konsolidací se zástavou nemovitostí můžete sloučit nejenom nevýhodné půjčky, ale také dluhy po splatnosti a exekuce. Pokud jste v bance konsolidaci úvěru nezískali, máte možnost sloučit si dluhy právě zde.

Bez poplatku

Neplatíte žádné poplatky předem. Posouzení žádosti, vypracování odhadu nemovitosti a měsíční vedení úvěru se zástavou nemovitostí je zdarma. Předčasné splacení bez budoucích úroků.

Bez ztráty bydlení

Konsolidace exekucí vám pomůže vyřešit finanční problémy bez ztráty majetku. Ušetříte si tak spoustu starostí, finančních prostředků a zabráníte prodeji nemovitosti v dražbě za minimum její hodnoty.

Nižší úrok, díky bonitě!

Výše splátky je závislá na vaší bonitě. Čím je lepší vaše bonita, tím je nižší úrok a měsíční splátka. Při posouzení bonity se zohledňují především příjmy a výdaje domácnosti, zaměstnání, možnost zajištění úvěru, výše celkového zadlužení apod.

Snižte si své splátky!

Zažádejte si o konsolidaci a získejte nezávaznou nabídku zdarma.
CHCI SLOUČIT PŮJČKY  

Konsolidovat se zástavou nebo bez zástavy nemovitosti?

Sjednotit půjčky a ostatní pohledávky můžete dvěma způsoby.

1. Bez zástavy nemovitosti

Konsolidaci bez zástavy nabízejí především banky a některé nebankovní společnosti. Podmínkou schválení je bezproblémové splácení předchozích půjček a stálý zdroj příjmů. Negativní záznamy v registrech nebo již nařízené exekuce budou s největší pravděpodobností znamenat zamítnutí žádosti.

2. Konsolidace se zástavou

Největší výhodou konsolidace se zástavou je možnost si sloučit nejen klasické půjčky, ale také dluhy po splatnosti či nařízené exekuce. Sjednocením vašich pohledávek získáte podstatně nižší splátku a ukončení případných exekucí. Ručit můžete i zadluženou nemovitostí s hypotékou, exekucí či nařízenou dražbou. Nejste majiteli nemovitosti? Nevadí! Můžete ručit nemovitostí jiné osoby např. rodičů, přítele apod.

Nejčastější dotazy

Jaký je rozdíl mezi konsolidací a refinancováním půjček?

Refinancování úvěru a konsolidace půjček jsou finanční pojmy, jejichž význam je obdobný. Oba řeší doplacení finančních závazků za účelem získání nové a výhodnější půjčky. Každý z těchto pojmů se trošku od sebe liší.

Refinancování úvěru je přeúvěrování pouze jednoho nevýhodného úvěru, a to novým a výhodnějším s nižší splátkou a lepšími podmínkami.

Naopak konsolidace půjček je sjednocení více než dvou finančních závazků do jedné levnější půjčky. Sloučit si můžete spotřebitelské úvěry, kreditní karty, půjčky apod. S nebankovní konsolidací si můžete navíc sloučit i půjčky po splatnosti a exekuce a zachránit tak svůj majetek před dražbou.

Mohu s konsolidací získat i peníze navíc?

Ano. S konsolidací si nejen snížíte měsíční splátku a sjednotíte půjčky, ale také můžete získat další finanční hotovost.

Mohu si sloučit exekuce a dluhy po splatnosti?

Ano. Po posouzení vaší bonity vám můžeme sloučit exekuce a dluhy po splatnosti! Záznamy v registrech dlužníků a exekuce nejsou důvodem zamítnutí konsolidace. Vyplácíme exekuce i dražby na nemovitostech. Vše sjednotíme do jednoho výrazně levnějšího úvěru.

Do jaké výše mohu u vás konsolidovat dluhy?

Sloučíme vám finanční závazky v rozmezí 100 000 Kč až 20 000 000 Kč.

Máte zájem o půjčku? Napište nám.
+420

Půjčky poskytujeme pouze se zástavou nemovitostí, která může být i zadlužena exekucí, hypotékou nebo ve vlastnictví jiné osoby.

Společnost NAJFIN CZ s.r.o. tyto osobní údaje zpracovává v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce.
Děkujeme,
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!
5