Podnikatelský úvěr i pro začínající podnikatele

Zajišťujeme financování jak drobných živnostníků, tak i malých a středních podniků. Podnikatelský úvěr vám pomůže vyřešit náhlé výpadky příjmů i finančně náročné investice. Jsme schopni podpořit jakýkoliv finanční projekt, který dává smysl. Úvěr na podnikání je určen také začínajícím podnikatelům.

CHCI SJEDNAT ÚVĚR ONLINE  

Výhody podnikatelského úvěru

Okamžité volné finanční prostředky na cokoliv, co souvisí s podnikáním, a to zpravidla do 3 dnů po dodání kompletních podkladů. A to není vše! Individuální úroková sazba, minimální administrativní nároky a flexibilní doba splácení bez zbytečných poplatků navíc.
01

Do 20 000 000 Kč

Specializujeme se na úvěry do výše 20 000 000 Kč s úrokem od 6,9 % ročně.
02

Flexibilní splácení

Krátkodobý, střednědobý či dlouhodobý úvěr? Splácejte dle možností třeba i 30 let.
03

Bez „registru“

Záznamy v registrech dlužníků nebo exekuce nejsou důvodem zamítnutí žádosti.
04

Na rozjez podnikání

Umíme nastartovat podnikání, které vyžaduje hodně času, úsilí a financí.

Spočítejte si půjčku online

Pro živnostníky, podnikatele a OSVČ

Měsíční splátka nebankovní online půjčky je vypočítaná při úrokové roční sazbě 6,9 %. Konečná nabídka úrokové sazby a měsíční splátky se může lišit v návaznosti na posouzení vaší bonity.


Úvěr na nastartování a rozvoj podnikání

Univerzální recept na úspěch v podnikání neexistuje. Cesta k úspěchu je trnitá a plná překážek, na které se nejde připravit. Dobrý podnikatelský plán, jasné cíle, vynaložené úsilí a úvěr na míru se vám v podnikání vždy zúročí a usnadní cestu k vytouženému úspěchu.

Podnikatelský úvěr vám poskytne úvěrové zázemí a krytí nejrůznějších podnikatelských aktivit. S námi hravě překonáte náhlý výpadek příjmu, finančně náročnější investice nebo nesnáze v podnikání.

Obrátit se na nás můžete i v případě, že vám bankovní instituce odmítly poskytnout finanční prostředky z důvodu negativních záznamů v registrech dlužníků nebo kvůli bonitě, která nebyla pro banku 100 % vyhovující.

Nebankovní úvěr je určen všem podnikatelům, tedy živnostníkům, OSVČ a firmám. S podnikatelským úvěrem získáte zajímavou úrokovou sazbu pro každý investiční záměr.

Půjčujeme částky obvykle od 200 000 Kč – 5 000 000 Kč, které jsou zajištěny nemovitostí, a to i ve vlastnictví jiné osoby. Neodmítáme ani náročné a zajímavé investiční příležitosti v řádech 20 000 000 Kč.

Refinancování úvěrů

Refinancovat si můžete nejen nevýhodné úvěry, ale také dluhy po splatnosti a exekuce z podnikání. S refinancováním si nejen snížíte měsíční splátky, ale také stabilizujete svou finanční situaci.

Provozní financování

Oblíbené provozní úvěry slouží ke krátkodobému překlenutí nedostatků financí. Jedná se o provozní úvěr, který je určen na financování zásob, pohledávek a ostatních provozních potřeb.

Rozjezd podnikání

Na rozjezd podnikání budete potřebovat nejen dobrý podnikatelský záměr, ale také peníze na jeho realizaci. Se silným finančním partnerem bude rozjezd vašeho podnikání snadnější.

Investiční nemovitosti

Investice do nemovitostí patří k nejlepším a nejbezpečnějším investicím vůbec. Hodnota nemovitostí dlouhodobě roste a přináší nemalý zisk z pronájmu. S investováním jenom získáte.

Jak získat podnikatelský úvěr?

Stačí jen kliknout a vyplnit krátký formulář.
Vše ostatní je už na nás.
CHCI NEZÁVAZNOU NABÍDKU  

Rychlý online úvěr pro živnostníky vám nabídne

  • Finanční prostředky pro podnikatele do výše 20 000 000 Kč
  • Roční úrok začínající na 6,9 %
  • Rychlejší vyřízení než v bance
  • Možnost splácení dle vašich možností, a to až 30 let
  • Férový přístup bez skrytých poplatků a jiných nečekaných komplikací
  • Refinancování případných dluhů a exekucí z podnikání
  • Možnost zajištění úvěru i zadluženou nemovitostí

Nejčastější dotazy k podnikatelským úvěrům

Jak rychle u vás můžu vyřídit úvěr?

Rychlost vyřízení nezáleží jenom na nás. Čím dříve nám podklady k podnikatelskému úvěru dodáte, tím dříve vám úvěr můžeme schválit a vyplatit. Peníze od nás můžete mít ihned, a to po podepsání úvěrové smlouvy a splnění podmínek čerpání.

Jakou částku mohu u vás získat?

Finanční prostředky lze obvykle získat až do výše 20 000 000 Kč. Jakou částku získáte, záleží na vaší bonitě, tedy jakou částku jste schopni měsíčně splácet.

Mám exekuce a dluhy z podnikání po splatnosti, pomůžete mi?

Refinancujeme a konsolidujeme finanční závazky. Řešíme exekuce a dluhy po splatnosti. Nezávazně a zdarma vyhodnotíme vaše pohledávky a nabídneme možnosti řešení včetně vyplacení exekucí.

Jak dlouho mohu splácet podnikatelský úvěr?

Splácet úvěr můžete až 30 let. S rozhodováním, jak dlouho splácet, vám pomůže naše online kalkulačka, která vám spočítá, s jakou měsíční splátkou budete muset počítat při vámi zadané výši úvěru a době splatnosti.

Mohu úvěr předčasně doplatit?

Ano, podnikatelský úvěr můžete kdykoliv předčasně doplatit, a to bezúročně – nedopočítáváme budoucí úroky při předčasném splacení!

Mohu vyřídit úvěr i bez daňového přiznání?

Ano, půjčit si můžete i bez daňového přiznání. S dobrým podnikatelským záměrem můžete získat peníze až do výše 20 000 000 Kč. Podmínkou je mít možnost zajistit úvěr vaší nemovitostí nebo nemovitostí jiné osoby. Nemovitost může být i zadlužena hypotékou či exekucí.

Mohu si úroky z úvěru dát do nákladů?

Ano, snížit daně si můžete o náklady z úvěru, tedy o již zaplacené úroky, a to až do výše celkových příjmů z vašeho podnikání.

Lze zažádat o úvěr online bez chození na pobočku?

Ano, je to velká výhoda a úspora vašeho času. O nezávaznou nabídku si můžete zažádat online v pohodlí vašeho domova. Stačí být jen připojen na internetu. Po odeslání vaší žádosti vás bude co nejdříve kontaktovat náš úvěrový specialita.

Máte zájem o půjčku? Napište nám.
+420

Půjčky poskytujeme pouze se zástavou nemovitostí, která může být i zadlužena exekucí, hypotékou nebo ve vlastnictví jiné osoby.

Společnost NAJFIN CZ s.r.o. tyto osobní údaje zpracovává v rozsahu nezbytném pro splnění smlouvy, pro plnění s tím spojených právních povinností a oprávněných zájmů správce.
Děkujeme,
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána!
5